Fotbal pro nadaci

Kutnohorsko – Přijďte společně s námi podpořit dobrou věc! 

Kutnohorští a kolínští policisté budou pořádat charitativní fotbalové utkání, spojené s ukázkou vybavení a práce Policie České republiky, Městské policie Kutná Hora, Hasičů ze Středočeského kraje a dalších složek IZS.

Samotné zahájení proběhne ve Sportovním areálu Olympie Kutná Hora, ulice Střelecká v neděli 28. května 2023 od 9:00 hodin.

Jednotlivé ukázky, vybavení a představení jednotlivých složek IZS můžete v areálu shlédnout v dopoledních hodinách od 9:30 hodin do 12:00 hodin.

Samotné fotbalové klání začne ve 12 hodin.

Během dopoledního a odpoledního programu se můžete těšit i na soutěže pro děti. Na místě budou připraveny překážky Olympia Spartan Training Kutná Hora.

Po celou dobu bude pro návštěvníky zajištěno občerstvení.

Vstupné je ZDARMA.

Tímto fotbalovým utkáním chtějí policisté zahájit tradici, kterou každoročně podpoří dobrou věc.

Kompletní výtěžek z akce bude předán Nadaci policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni.

Sportovní klub policie Kolín charitativní akci pořádaná za podpory vážených partnerů a dárců:

Územní odbor policie Kutná Hora a Kolín, HZS Středočeského kraje, územní odbor Kutná Hora, ZZS Středočeského kraje, Olympia Spartan Training Kutná Hora, Fimal Stav s.r.o., OTK Printing and Packaging a.s., Uzeniny Kasarda, Sodovkárna Kolín s.r.o., Městská policie Kutná Hora, Městská policie Kolín, Toyota motor manufacturing Czech rep., s.r.o., Měšťanský pivovar Kutná Hora, Petra Hálová – Grafik, Aleš Hála – BOXBAR.

Termín konání: 28.05.2023
Místo konání: Sportovní areál Olympie Kutná Hora
Web: https://www.policie.cz/clanek/pozvanka-na-sportovne-charitativni-akci-fotbal-pro-nadaci-2023.aspx

Partneři a organizace