Na kole dětem

Už 14. ročník Cyklotour Na Kole Dětem startuje tentokrát v Ostravě 31.kvtěna 2023. Přidat se může uplně každý a je jen na vás jestli se připojíce na celou akci nebo jen na několik kilometrů.
Poznáte úžasné lidi, zajimavá místa, uděláte něco pro své tělo a navíc podpoříte děti, které jsou po onkologické léčbě.
Děti, kterým se snažíme pomáhat a posílat je společně s rodinou na ozdravné pobyty, které jsou opravdu duležité po dlouhé době strávené v nemocnicích.
Pojeďte společně s Josefem Zimovčákem a podpořte tak NADAČNÍ FOND NA KOLE DĚTEM.
Nadační fond Josefa Zimovčáka na podporu onkologicky nemocných dětí vznikl v roce 2010 jako benefiční součást sportovního projektu Na kole dětem. Cílenými aktivitami se snaží rozšířit možnosti solidarity, tolik potřebné finanční pomoci a podpory dětí v boji proti zákeřnému onemocnění. Svojí činností se především zaměřuje na sportovní aktivity a zajištění rekondičních pobytů, které usnadňují dětem a jejich rodičům překonávat traumata způsobená těžkou nemocí. Úzce spolupracuje s občanským sdružením Haima Praha, Haima Ostrava, Šance Olomouc, Sluneční Paprsek, nadačním fondem Krtek a dalšími, kteří již řadu let pracují při dětských onkologických klinikách.
V roce 2020 je kvůli epidemiologické situaci problém s pořádáním rekondičních pobytů. Nevadí peníze, které se nepodaří na pobyty věnovat letos uchováme na účtech a oni se budou v dalším roce určitě hodit, aby přinesly malým pacientům krásné zážitky

 Pokud se chcete přidat a cyklisty přivítat, příjezd je očekáván cca v 16:40 před budovu radnice, odkud budou následující den v 8:00 startovat a pokračovat v jízdě.

 

 

Termín konání: 31.05.2023 - 10.06.2023
Místo konání: napříč Českou republikou
Telefon: +420 723 890 777
E-mail: zimovcak@nakoledetem.cz
Web: https://www.nakoledetem.cz/

Partneři a organizace